תביעת אבהות

כל אישה יודעת מי אבי ילדיה ולפעמים לא

את עושה טעות אמרתי, את בטוחה שאת רוצה שהוא ירשם כאבי בנך, אולי תשני על זה שוב תשקלי את הסיכונים, את הסיכויים, את הקשיים שעלולה להביא איתה בדיקת סיווג רקמות (אבהות), אולם היא הייתה נחרצת, תגישי תביעה אני רוצה שלילד שלי יהיה אבא!
היא, יהודייה, צעירה בשנות השלושים לחייה, אשר בגיל צעיר התאהבה בבחור מהמגזר הערבי וחיה יחד איתו ואף ילדה לו בן, כיום בן תשע. לאחר הלידה, הוא לקח אותה אל הכפר אל בית אימו, שדאגה לה וטיפלה בה במסירות ובאהבה, דאגה לכל מחסורה ולרך הנולד. יום אחד, הופיע בן זוגה עם אישה נוספת והודיע לה כי היא מצטרפת למשפחה. הגברת, שלא הצליחה להתמודד עם המנטליות והמצב שנוצר לקחה את בנה ועזבה את הכפר.
היא שכרה דירה קטנה, החלה לעבוד וכך בצניעות גידלה את בנה. בכל השנים בן הזוג הגיע לבקר את הילד, דאג לכל מחסורו, קנה לו צעצועים ובגדים לרוב והקשר בניהם היה אוהב ותומך. בן הזוג עשה חייל בעסקים והוא בעל ממון רב, אך בחייו הפרטיים לא הצליח להביא ילד נוסף מהאישה השנייה.
אני רוצה תביעת אבהות התעקשה הגברת, הוא עשיר ואני רוצה מזונות גבוהים, אבל מה עם הסיכונים? אני שואלת, הרי לא חייתם יחד כאשר הוא התעשר וגם אם תוגש תביעה למזונות אז יהיו מזונות מינימאליים והיום הוא נותן הרבה יותר. אני רוצה תביעה, היא מתעקשת ואם במקרה יתברר שהוא לא האב, את תפסידי הכל, כולל את התמיכה שהיום את מקבלת ומדובר בתמיכה נדיבה. לא אכפת לי, הוא האב אני רוצה תביעה, היא מתעקשת.
הוגשה תביעה, בן הזוג לא היסס לרגע והתייצב לבדיקת סיווג הרקמות.
חלפו שבועיים והתוצאה התקבלה ואשר יגורתי בא לי, תוצאת הבדיקה קבעה כי לאחר ששני פרופסורים מומחים בדקו את התוצאות הבחור אינו אבי הילד. הגברת שכה הייתה בטוחה בתוצאות הבדיקה, חששה לגורלה ולכך שלאחר תשע שנים בהם חשב הבחור כי הוא אבי הילד והיה עם הילד בקשר חם ואוהב, אינו חב לילד דבר וכל חלומותיה לעושר גדול, למשפחה רחבה בכפר, התפוגג לו.
ובתגובתו לבית המשפט אמר: "אין לו למשיב אלא לאחל למבקשת ולקטין בהצלחה בהמשך דרכם".

שתף את הכתבה

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on google
Share on email
Share on twitter
Share on print
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן