תביעה לסיווג רקמות

מזל טוב – לילה בפאב

בוקר אחד נכנסת בחורה צעירה, אולי בת עשרים, מלווה באמה ובתינוקת בת חודש מתוקה ויפה. עיניה הירוקות פתוחות לרווחה, תשמעי, היא מספרת, יצאתי לפאב בעיירה בדרום, שתיתי קצת "תפסתי ראש", הכרתי איזה בחור חתיך, דיברנו, צחקנו שתינו עוד כוס ועוד כוסית, בהמשך הערב התגלגלנו לתא השירותים והינה התוצאה, היא מצביעה על הבת. לא היה ביננו שום קשר אחר כך, שגיליתי שאני בהריון שלחתי לו הודעה, הוא הציע שאעשה הפלה ואפילו הסכים לממן, אני לא הסכמתי לוותר עליה, אמרה. אני לא יודעת עליו כלום, לא שם משפחה, לא כתובת, כלום!
אני מסתכלת, תינוקת חייכנית עם עיניים גדולות, ירוקות אי אפשר שלא להתאהב בה, ילדה מקסימה וברו שאם יראה אותה יתאהב בה מיד.
נכנסנו לפעולה ותוך זמן לא ממושך אותר הבחור והוגשה נגדו תביעה לבדיקה לסיווג רקמות. לאחר שקיבל לידיו את התביעה התקשר הבחור למשרדינו ובכה כי מדובר בבחורה שהכיר ערב אחד והוא ממש עומד לפני חתונה, תביעה כזאת תהרוס את חייו. הסברתי לו בעדינות רבה כי אני מבינה לליבו אולם זה המצב החוקי בישראל והילדה צריכה לדעת מי אביה. הצלחנו להגיע להסכמה כי הצדדים יבצעו את הבדיקה בהסכמה וניתן צו על ידי בית המשפט. אכן תוצאות הבדיקה אישרו כי הבחור הוא אביה של הילדה.
לאור התוצאות הוגשה תביעה למזונות הקטינה ומאחר ובני הזוג לא התגוררו יחד מעולם, התביעה הייתה למזונות מינימליים המוכרים לפי הפסיקה. התביעה הכעיסה מאוד את האב, אשר לא הגיע לדיון מאחר ואשתו הטרייה ילדה את בנו בכורו באותו היום ולאחר שטען שוב כי הוא מוכה בתדהמה איך היכרות של כמה שעות עם מישהי שהוא בקושי זוכר את שמה, נכנסה בסערה לחייו עם תינוקת שאותה לא רצה ועוד מבקשת בעבורה את מזונותיה. הוא היה נסער מרדיפת הבצע וסירב לפגוש את התינוקת החייכנית עם העיניים הירוקות גדולות.
לאחר שיחה עם הגברת, הבחור ומשפחתו ולטובת עתידה של התינוקת ובניסיון לייצר קשר עתידי, שזה היה הדבר החשוב ביותר לגברת – שלילדה יהיה אבא, החליטה הגברת למחוק את התביעה ולסגור את התיק, להרגיע את הרוחות, שכן היא מעדיפה לבנות קשר בין הבת לאביה, שתכיר את האחות החדשה שנולדה לו מאשר לעמוד על קבלת דמי מזונות.

שתף את הכתבה

זץ& בנאו משרד עורכי דין ומגשרים במשפחה. מתמחים במגוון תחומים ובינהם: גירושין ומשפחה, דיני משמרות, תעבורה, הוצאה לפועל ועוד המשרד מספק שירותי עריכת דין ברמה גבוהה, תוך מתן דגש על מקצועיות, אמינות ויחס אישי.

מאמרים אחרונים​

צור קשר

  • כתובת: רח' סן מרטין 3, ת.ד. 668 לוד
  • טלפון: 08-9244220
  • פקס: 072-3377320
  • office@zats.co.il

© 2018 All rights reserved​

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן